Odcinek od węzła Kałuszyn (bez węzła) do węzła Groszki (z węzłem)
Serwis dla podwykonawców GDDKiA:
https://www.gov.pl/web/gddkia/dla-wykonawcy-i-podwykonawcow
Monitoring Podwykonawców, Usługodawców, Dostawców | ||||
L.p. | Nazwa podmiotu | Adres | Ogólny opis zakresu prac i / lub robót | Kategoria podmiotu |
1 | AUTOSTRADA II Sp. z o.o. | ul. 73 Pułku Piechoty 1, 40-467 Katowice |
Prace projektowe | Usługodawca |
2 | GT Projekt Sp. z o.o. & Co Sp. K. | ul. Parkowa 4, 62-080 Tarnowo Podgórne |
Obsługa geodezyjna w okresie projektowania | Dalszy usługodawca |
3 | G4 GEODEZJA Sp. z o.o. | ul. Cienista 2, 31-831 Kraków |
Obsługa geodezyjna w okresie projektowania | Dalszy usługodawca |
4 | Daniel Maranda Pracownia Analiz Środowiskowych ASANGA |
ul. Osada Ojców 38, 04-211 Warszawa |
Opracowanie dokumentacji środowiskowej | Dalszy usługodawca |
5 | Wycena Nieruchomości Olga Tott-Świątnicka |
ul. Pirenejska 14 lok 2, 01-493 Warszawa |
Opracowanie operatów opisowych działek wywłaszczonych pod budowę | Usługodawca |
6 | TM-VIA Sp. z o.o. | ul. Balicka 100, 30-149 Kraków |
Wykonanie projektów czasowej organizacji ruchu, wdrożenie, utrzymanie i demontaż tymczasowej organizacji ruchu | Usługodawca |
7 | BHP "ERGO-LEX" Marek Jabłoński |
ul. Pęckowskiego 2 lok.40, 32-500 Chrzanów |
Kompleksowa obsługa w zakresie BHP | Usługodawca |
8 | Laboratorium Drogowe Bogaccy Sp. z o.o. | ul. Słowicza 1, 95-030 Rzgów |
Kompleksowa obsługa laboratoryjna w pełnym zakresie | Usługodawca |
9 | Polservice Geo Sp. z o.o. | ul. Chałubińskiego 8, 00-613 Warszawa |
Kompleksowa obsługa geodezyjna | Usługodawca |
10 | ARBOR Sp. z o.o. | Wyryki-Połód 122D, 22-205 Wyryki |
Wycinka, karczowanie drzew i krzewów | Podwykonawca robót |
11 | FPP ENVIRO Sp. z o.o. | ul. Grójecka 194 lok. 169, 02-390 Warszawa |
Prowadzenie nadzoru przyrodniczego | Usługodawca |
12 | BSK RETURN S.A. | ul. Towarowa 22, 42-400 Zawiercie |
Dostawa stali zbrojeniowej | Dostawca |
13 | CMC Poland Sp. z o.o. | ul. Piłsudskiego 82, 42-400 Zawiercie |
Dostawa materiału-zbrojeń prefabrykowanych | Dostawca |
14 | Konsorcjum Stali S.A. | ul. Paderewskiego 120, 42-400 Zawiercie |
Dostawa stali zbrojeniowej prefabrykowanej | Dostawca |
15 | KRU-GOR | ul. Piękna 6 lok. U1 19-300 Ełk |
Rozpoznanie saperskie wraz z interwencyjnym nadzorem saperskim | Usługodawca |
16 | P.U.H Elektro-Lech Łukasz Grzegorz Misiejuk | ul.1 Maja 28 21-200 Parczew |
Roboty energetyczne, w tym usunięcie kolizji oraz przebudowa urządzeń telekomunikacyjnych | Podwykonawca |
17 | BBR Polska sp. z o.o. | ul. Annopol 14, 03-236 Warszawa |
Kompleksowe wykonanie sprężenia obiektów inżynierskich kablami wewnętrzynymi z przyczepnością BBR VT CONA | Podwykonawca |
18 | Cementownia WARTA S.A. | Trębaczew, ul. Przemysłowa 17 98-355 Działoszyn |
Dostawa cementu | Dostawca |
19 | TOTALBUD Inwestycje Sp.z o.o. |
ul. Kozia Górka 4 04-317 Warszawa |
Dostawa popiołu | Dostawca |
20 | Andrzej Sikora "BUDEX" | Ochotnica Górna (34-453), Osiedle Sikory 40A |
Kompleksowe wykonanie obiektów inżynieryjnych: PZD-16C, PZD-16B, WD-18, WD-18A oraz WA-17 |
Podwykonawca |
21 | BUDPOL | ul. Kopalniana 12J, 42-271 Częstochowa |
Przygotowanie placu składowego oraz jego utrzymanie i ochrona | Usługodawca |
22 | IMKOP Sp. z o.o. | Ciecholewy 22, 89-607 Konarzyn |
Wykonanie dróg serwisowych | Podwykonawca |
23 | Przedsiębiorstwo Kolejowo-Odwodnieniowe Grek Dawid Greczek | ul. Grodzka 18 lok. 2, 33-300 Nowy Sącz |
Kompleksowe wykonanie kanalizacji deszczowej - Sekcja 1 (km 524+005 - 531+840 bez DK2) Robocizna + Sprzęt |
Podwykonawca |
24 | RAD-TRANS Radosław Antoniuk | ul. Napoleona 63A, 05-230 Kobyłka |
Rozładunek i przewóz kruszywa ze stacji PKP Mińsk Mazowiecki na teren budowy | Usługodawca |
25 | ViaCon Polska | ul. Przemysłowa 6, 64-130 Radzyń |
Dostawa przepustów rurowych | Dostawca |
26 | ZPB KACZMAREK | Folwark 1, 63-900 Rawicz |
Produkcja i dostawa prefabrykantów skrzynkowych | Dostawca |
27 | Żelbety Matysek Daniel Matysek | Podzagnańszcze 63, 26-140 Łączna |
Kompleksowe wykonanie obiektów inżynieryjnych: WA-19 oraz PZŚ-18A | Podwykonawca |
28 | Przedsiębiorstwo Budowlano Instalacyjne PEBIS Sp. z o.o. | ul. Słupska 58, 02-495 Warszawa |
Wykonanie sieci kanalizacji deszczowej | Podwykonawca |
29 | Świętokrzyskie Kopalnie Surowców Mineralnych | ul. Na Ługach 7, 25-803 Kielce |
Dostawa kruszywa 0-31,5 mm | Dostawca |
30 | MOSTY ŁÓDŹ S.A. | ul. Bratysławska 52, 94-112 Łódź | Dostawa belek strunobetonowych | Dostawca |
31 | ZBROPOL Leopold Kwapisz | ul. Kielecka 36, 29-105 Krasocin | Wbudowanie dostarczonej przez Wykonawcę stali zbrojeniowej w ramach obiektów PZD-16C, PZD-16B, WA-17, WD-18, WD-18A, WD-15, PZŚ-15A | Dostawca |
32 | DOKA POLSKA Sp. z o.o. | ul. Szklarniowa 8, 03-046 Warszawa | Dzierżawa oraz sprzedaż elemnetów deskowań, rusztowań i komponentów firmy DOKA | Dostawca |
33 | ARWO Daniel Pluszczewicz | ul. Widok 40, 74-320 Barlinek | Wykonanie zabezpieczenia antykoryzyjnego w ramach obiektów mostowych realizowanych przez Wykonawcę | Dostawca |
34 | Dariusz Olech - Roboty i Usługi Budowlane | Krużlowa Niżna 117, 33-330 Grybów | Kompleksowe wykonanie biektów inżynieryjnych: PZŚ-15A i WD-15 | Dostawca |
35 | INSTAL Sp. z o.o. | Będzin, Będzino 85, 76-037 Będzino | Przebudowa sieci gazowej (rura stalowa) wraz z czynnościami odbiorowymi oraz pracami hermetycznymi w zakresie włączeń do czynnej sieci gazowej | Dostawca |
36 | INSTALBUD Żółkowscy Sp. k. | ul. Kolejowa 82, 05-300 Targówka | Budowa zasilania placu budowy | Dostawca |
37 | KRYS-INSTAL Danuta Pszczoła | Różnowo 611, 11-001 Dywity | Przebudowa urządzeń melioracji wodnych oraz obiektów gospodarki wodnej | Dostawca |
38 | Śląskie Kruszywa Naturalne Sp. z o.o. | ul. Kościelna 1, 47-300 Krapkowice | Dostawa mieszanki gabro o frakcji 0-31,5 mm | Dostawca |
39 | Budownictwo Drogowe Kamil Bajerski | ul. Grodziska 84, 05-830 Stara Wieś | kompleksowe wykonanie przepustów rurowych drogowych (Robocizna + Sprzęt) | Podwykonawca |
40 | FREZ MIX Anna Trochym-Zwolińska | Bystrzyca 95, 20-258 Lublin | wykonanie stabilizacji gruntu spoiwami hydraulicznymi w zakresie dróg serwisowych | Podwykonawca |
41 | AF-konstrukcje Andrzej Filipowicz | Osiedle Biała Wyżna 370, 33-330 Grybów | kompleksowe wykonanie obiektów inżynieryjnych: MA+PZŚ-14A oraz WD-14 | Podwykonawca |
42 | P.P.H.U. BUDAMREK Tomasz Rek | ul. Kasprzykiewicza 92, 05-200 Wołomin/ Leśniakowizna | wykonanie rozbiórek elementów dróg, ulic i obiektów kubaturowych | Podwykonawca |
43 | CEMEX Sp. Z o.o. | ul. Krakowiaków 46, 02-255 Warszawa | dostawa mieszanki betonowej C12/15 oraz C30/37 | Dostawca |
44 | INSTABUD Żółkowscy Sp. K. | ul. Kolejowa 82, 05-300 Targówka | Wynajem pojazdu HDS | Usługodawca |
45 | Przedsiębiorstwo Budownictwa Lądowego - Rychwalski, Gała - Spółka Jawna | ul. Krośniewicka 54, 99-330 Kutno | wykonanie zbiorników retencyjno-infiltracyjnych (ZBI-1, ZBI-2, ZBI-3, ZBI-4, ZBI-5, ZBI-6, ZBI-7, ZBI-8, ZBI-10) [Robocizna + Sprzęt | Podwykonawca |
46 | CEMTON Dariusz Santorek | ul. Królewiecka 21, 05-300 Mińsk Mazowiecki | dostawa podbudowy oraz stabilizacji | Dostawca |
47 | Dawid Obrzut Usługi Ogólnobudowlane | Os. Kąclowa nr13, lok1 33-330 Grybów | wykonanie prac ciesielskich w zakresie wykonania obiektu PZD-16C | Dalszy usługodawca |
48 | Artur Główczyk | Krużlowa Wyżna 336 33-325 Krużlowa Wyżna | wykonanie prac ciesielskich w zakresie wykonania obiektów PZD-16B, WD-18, WD-18A | Dalszy usługodawca |
49 | Aleksander Urbaniak KELO | ul. Reja 2, 98-320 Osjaków | wykonanie przepustów pod koroną drogi | Podwykonawca |
50 | Konsorcjum firm MENARD oraz Remea | ul. Powązkowska 44c, 01-797 Warszawa | wzmocnienie podłoża na potrzeby posadowienia obiektów inżynierskich oraz nasypu drogowego wraz z wykonaniem prac remediacyjnych | Podwykonawca |
51 | INDUSTRY PAINTS Sp. z o.o. | ul. Jana Henryka Dąbrowskiego 570, 60-451 Poznań | Dostawa stabilizacji oraz cementu | Dostawca |
52 | Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych WYSOWA | ul. Przyszłość nr 87, 06-126 Stanisławów Pierwszy | Wykonanie obiektów inżynieryjnych WD-12, WD-13, PZŚ-13A | Podwykonawca |
53 | ULMA Constrruccion Polska S.A. | Koszajec 50, 05-840 Brwinów | Najem elementów systemów deskowań i rusztowań oraz sprzedaż Towarów będących w ofercie ULMA Construccion Polska S.A. | Dalszy podwykonawca |
54 | Tadeusz Szost ŻELBET | ul. Kraszewskiego 171/12A, 33-380 Krynica Zdrój | Wykonanie prac ciesielskich w zakresie wykonania obiektu WA-17 | Dalszy usługodawca |
55 | PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCJI MAS BETONOWYCH "BOSTA-BETON" Sp. z o.o. | ul. Ksawerów 30, 02-656 Warszawa | Wytworzenie i dostawa betonu | Dostawca |
56 | RUREX Sp. z o.o. | ul. Bodycha 8a, 05-816 | Dostawa materiałów - Studni oraz rur kanalizacji deszczowej | Podwykonawca |
57 | Jacek Machuta prace ziemne | Ciecholewy 22, 89-607 Konarzyny | Wykonanie wykopów mostowych oraz platform roboczych | Podwykonawca |
58 | Cemen Ożarów S.A. | ul. Ks. I. Skorupki 5, 00-546 Warszawa | Dostawa stabilizacji oraz cementu | Dostawca |
59 | RENOMA | ul. Naramowicka 253, 61-611 Poznań | Monitoring wizyjny zaplecza budowy zgodnie ze wskazanym przez Wykonawcę zakresem | Zleceniobiorca |
60 | BERNACKI ADAM USŁUGI OGÓLNO BUDOWLANE INTERBUD | ul. Cegelnia 27C, 21-102 Ostrówek | Wbudowanie dostarczonej przez Wykonawce stali zbrojeniowej w ramach obiektó WD-18, WD-18A, WD-15, PZŚ-15A | Podwykonawca |
61 | P.H.U.B. Piotr Pawlica | ul. Bankowa 3, 21-570 Drelów | Wykonanie robót drogowych na Trasie Głównej | Podwykonawca |
62 | TRANS-KOP Ryszard Baran | ul. Mińska 102, 05-306 Jakubów | Hałdowanie kruszywa na placu składowym | Zleceniobiorca |
63 | AARSLEFF Sp. z o.o. | ul. Aleja Wyścigowa 6,02-681 Warszawa | Wykonanie robót planowanych na potrzeby posadownienia obiektów MA+PZŚ14A, MA+PP18A oraz MA+PP17B | Podwykonawca |
64 | B2 Sp. z o.o. | ul. Żwirki i Wigury 18, Warszawa 02-092 | Dostawa oraz montaż łożysk dla obiektów mostowych | Dostawca |
65 | ZS Budownictwo Sp. z o.o. | ul. Hoża 86/410, | Wykonanie objektó inżynierskich PZD-16, PZŚ-19A, | Dalszy podwykonawca |
00-682 Warszawa | WD-20, MD+PP-18A oraz MD+PP-17A | |||
66 | Kopalnia Góry Łukasz Baran | Aleksandrów 10, | Sprzedaż piasku w ramach Inwestycji | Zleceniobiorca |
05-306 Jakubów | ||||
67 | NEPTUN Sp. o.o. | ul. Metalurgiczna 1c, | Dostawa materiałów-wypustów betonowych | Zleceniobiorca |
20-234 Lublin | ||||
68 | KOPALNIA PIASKU TOMASZ BARAN | Góry 3A, | Sprzedaż piasku | Zleceniobiorca |
05-306 Jakubów | ||||
69 | Systemy i Technologie Sp. z o.o. | ul. Kopalnia 7, | Dostawa materiałów - deski gzymsowe na obiekty mostowe | Dostawca |
59-100 Polkowice | ||||
70 | ROWIBUD Sp. z o.o. | ul. Daszyńskiego 308, | Dostawa materiałów - włazy żeliwo-betonowe oraz wpusty | Zleceniobiorca |
44-151 Gliwice | ||||
71 | Ewa Giemza Firma Budowlana "GIEMBUD" | ul. Międzygórze 104, | Wbudowanie dostarczonej przez Wykonawcę stali zbrojeniowej w ramach obiektów PZD-16C oraz PZŚ-18A | Podwykonawca |
26-065 Piekoszów | ||||
72 | ELIKOPOL BK Sp. z o.o. | ul. Al. Armii Krajowej 220, | Dostawa materiałów - geowłókniny | Zleceniobiorca |
43-316 Biesko-Białą | ||||
73 | REGNARS Sp. z o.o. | ul. Ceglana 7, | Dostawa kruszywa 2-31,5mm | Dostawca |
65-211 Zielona Góra | ||||
74 | CMC Poland Sp. o.o. | ul. Piłsudskiego 82, | Dostawa materiałów - siatki zbrojeniowej | Zleceniobiorca |
42-400 | ||||
75 | ARTUR TRANS Artur Pawlaczyk | ul. Środkowa 66, | Wynajem samochodu | Dalszy usługodawca |
05-083 Zaborów | ||||
76 | PERI Polska Sp. z o.o. | ul. Stołeczna 62, | Sprzedaż elementów deskowań | Dalszy podwykonawca |
05-860 Płochcin | ||||
77 | REGNARS Sp. o.o. | ul. Ceglana 7, | Dostawa kruszywa 2-31,5mm | Dostawca |
65-211 Zielona Góra | ||||
78 | EDMAR Marcin Golik | ul. Miła 2, | Wynajem ciągnika | Dalszy usługodawca |
37-403 Pysznica | ||||
79 | ROLNED Niedziałek Wojciech | ul. Stefana Batorego 6, | Wynajem ciągnika + beczka z operatorem | Dalszy usługodawca |
37-420 Rudnik | ||||
80 | Trasport Ciężarowy, Handel obwony i stacjonary Stanisław Zębek | ul. Bankowa 3, | Wynajem ciągnika (beczja z operatorrem) | Dalszy usługodawca |
21-570 Drelów | ||||
81 | WOD-MAR TOMASZ MARKOWSKI | ul. Piękna 24, | Przebudowa sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej | Podwykonawca |
05-505 Prażmów | dla potrzeb GW | |||
82 | Przedsiębiorstwem Produkcyjno-Usługowo-Handlowym "RITBET" Sp. z o.o. | ul. Zwierki 1/5, | Dostawa materialow (wyloty i osadniki) | Dalszy dostawca |
16-600 Zabłudów | ||||
83 | STRABAG Sp. z o.o. | ul. Parzniewska 10, | Dostawa mieszanek betonowych | Dostawca |
Pruszków 05-800 | ||||
84 | CZYSTOŚĆ Sp.j. | ul. Sławkowska 22, | Wynajem zestawu maszyn i urządzeń | Wynajmujący |
05-200 Wołomin | ||||
85 | SUB Sp. z o.o. | ul. Pod Lodownią 14/60, | Wbudowanie stali zbrojeniowej na obiektach WD-12 i WD-13 | Zleceniobiorca |
38-300 Gorlice | ||||
86 | Zbych-Pol & Mobet Sp. o.o. | ul.Betonowa 2, | Dostawa prefabrykatów | Dostawca |
88-300 Mogilno | ||||
87 | BEEWOOD Sp. z o.o. | ul. Kapelanka 12, | Dostawa materiału - sklejka | Zleceniobiorca |
30-347 Kraków | ||||
88 | Mańkowski Andrzej "Usługi Budowlane" | ul. Stanisława Anyszki 6, | Wynajem pracowników fizycznych | Zleceniobiorca |
06-500 Mława | ||||
89 | Krzysztof Gryglicki - Zakład Robót Ziemnych i Transportowych | ul. Żytnia 26 lok. 61, | Wynajem samochodu czteroosiowego | Usługodawca |
08-110 Siedlce | ||||
90 | P.U.H. K. I P. Trans Krzysztof Pirtrzyk | ul. Grabowa 5, | Wynajem samochodów czteroosiowych 8x8 | Usługodawca |
26-300 Opoczno | ||||
91 | ATUS Group Sp. z o.o. Sp. k. | Sadkowa Góra 12, | Dostawa materiału - geomembrana | Zleceniobiorca |
39-305 Borowa | ||||
92 | YUNEX Sp. z o.o. | ul. Żupniczej 11, | Wykonanie prac instalacyjnych, dostawa podsystemów i urządzeń Systemu Zarządzania Ruchem oraz uruchumienie Systemu | Podwykonawca |
Warszawa 03-821 | ||||
93 | SEKUŁA Sp. z o.o. | Al. Jerozolimskie 85/21, | Wykonanie objektów inżynierskich PZP-16, PZŚ-19A, WD-20, MD+PP-18A, MD+PP-17A | Dalszy podwykonawca |
02-001 Warszawa | ||||
94 | NIKO M. BOCHAŃSKI, T. CZEKAJ, J. OSTROWIECKA Sp. k. | Ostrów 338, | Dostawa materiałów - geowłóknina | Dostawca |
37-700 Przemyśl | ||||
95 | Zakład Ziemno Budowlany Jakub Iwan | Borków 41A, | Wykonanie zbiorników retencyjnych | Podwykonawca |
26-021 Daleszyce | ||||
96 | CALVERO Sp. z o.o. Sp. k. | ul. Katowicka 44, | Dostawa materiałów - panele pochłaniające | Dostawca |
42-263 Wrzosowa | ||||
97 | "Usługi Budowlane" Mańkowski Andrzej | ul. Stanisława Anyszki 6, | Wykonanie objektów inżynierskich PZD-16, PZŚ-19A, WD-20, MD+PP-18A oraz MD+PP-17A | Dalszy podwykonawca |
06-500 Mława | ||||
98 | Przedsiebiorstwo Robót Inżynierskich WYSOWA Sp. z o.o. Sp. k. | ul. Przyszłość nr 87, | Prefabrykacja płyt drogowych betonowych | Dostawca |
06-126 Stanisławów Pierwszy | ||||
99 | Usługi Dźwigowe Krystyna Pietruczuk | ul. Kurpiowska 2/64, | Świadczenie usług związanych z wynajmem sprzętu - dźwig | Zleceniobiorca |
08-110 Siedlce | ||||
100 | Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Marek Mackiewicz | Al. Piłsudzkiego 40, | Dostawa materiałów - krawężniki betonowe | Dostawca |
18-400 Łomża | ||||
101 | PK ISKRA | ul. Bartosza Góowackiego 40D, | Wynajem ciągnika ze szczotką i beczką | Dalszy usługodawca |
37-420 Rudnik nad Sanem | ||||
102 | Transport Ciężarowy,Handel obwoźny i stacjonarny Stanisław Zębek | Borek 25A, | Wynajem ciągnika (beczka z operatorem) | Dalszy usługodawca |
26-920 Borek | ||||
103 | ASBAU Sp. z o.o. | ul. Wiatraczna 36a, | Dostawa materiałów - paneli drewnianych | Dostawca |
63-900 Rawicz | ||||
104 | Józef Gębicki - Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Handlowo-Usługowe Export-Import | ul. Topolowa 16, | Wynajem pojazdu HDS | Zleceniobiorca |
08-103 Siedlce | ||||
105 | Chrobok Sp. z.o.o. | ul. Gościnna 101, | Wykonanie kotek gruntowych przy obiekcie WA-17 | Podwykonawca |
43-220 Bojszowy | ||||
106 | Alina i Ryszard Baran | ul. Mieszka I 10, 05-300 Mińsk Mazowiecki, | Wynajem niezabudowaanych działek na potrzeby realizowanej inwestycji | Wynajmujący |
107 | DEKE POLSKA Sp. z o.o. | ul. Igołomska 10, | dostawa materiałów - sklejka brzozowa | Zleceniobiorca |
30-983 Kraków | ||||
108 | Usługi Dźwigowe Mateusz Pietruczuk | ul. Kurpiowska 2/64, | Wiadczenie usług związanych z wynajmem sprzętu | Zleceniobiorca |
08-110 Siedlce | ||||
109 | ALIDADA Roboty Geodezyjne i Kartograficzne Andrzej Krzemień | ul. Słońska Górny,Ciechocinek 87-720 | Obsługa geodezyjna w zakresie obiektów WD-20, MA+PZŚ-14A, WD-15, PZŚ-15A, PZD-16C, WA-19, PP-17B oraz MD+PP-17A | Podwykonawca |
110 | D&J KAMIENIARSTWO GROMIEC | ul. Krótka 6, | Dostawa materiału - krawężniki granitowe | Dostawca |
58-150 Strzegom | ||||
111 | GRANIT ZEN Zenon Piekielny | Morawa 8,58-120 Jaroszów | Dostawa materiałów - krawężniki granitowe | Dostawca |
112 | TRZUSKAWICA S.A. | Siatkówka 24, | Dostawa materiału - kruszywo frakcji 0/31,5mm | Dostawca |
26-052 Nowiny | ||||
113 | Selena Industrial Technologies Sp. z o.o. | ul. Pieszycka 3,58-200 Dzierżoniów | Dostawa materiałów - papa mostowa oraz środek gruntujący | Dostawca |
114 | Przedsiębiorstwo Realizacyjne INORA Sp. z o.o. |
ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 11, | Dostawa materiałów - bloczki betonowe | Dostawca |
44-100 Gliwice | ||||
115 | SIATMAR Marek Jankiewicz Sp. k. | ul. Astrów 10,40-045 Katowice | Dostawa materiałów dla ogrodzenia drogowego | Dostawca |
116 | DWD System Sp. z o.o. | ul. Jana H. Dąbrowskiego 570, | dostawa i moztaż odwodnienia na obiektach mostowych | Podwykonawca |
60-451 Poznań | ||||
117 | Kopalnia Górnicza Sp. z o.o. | ul. Chałubińskiego 42,25-619 Kielce | wyprodukowanie i dostawa mieszanek mineralno-asfaltowych | Dostawca |
118 | Tadex-Pol Park Technologiczny Sp. z o.o. | Binczarowa 142, | wynajem pracowników fizycznych | Zleceniobiorca |
33-332 Florynka | ||||
119 | IZOMOST Michał Fila | ul. Fabryczna 14, | Wykonanie izolacji termozgrzewalnej obietów mostowych | Podwykonawca |
26-670 Pionki | ||||
120 | Michał Kamiński INSTAL-TEST | ul. Karczówkowska 5A/206, 25-019 Kielce | Wykonanie przyłącza SN dla Mas Bitumicznych | Podwykonawca |
121 | VECO-BET Sp. z o.o. | ul. Kościuszki 25/13,05-300 Mińsk Mazowiecki | dostawa materiałów - stopnie skarpowe | dostawca |
122 | CADmost Sp. z o.o. | ul. Plebiscytowa 1, | przeprowadzenie próbnych obciążeń obiektów mostowych | zleceniobiorca |
44-100 Gliwice | ||||
123 | Rawlplug S.A. | ul. Kwidzyńska 6, | dostawa materiałów - kotwy | dostawca |
51-416 Wrocław | ||||
124 | Świętokrzyska Grupa Przemysłowa Industrial S.A. | ul. Na Ługach 7, | dostawa kruszywa fracji 0-31,5 mm | dostawca |
25-803 Kielce | ||||
125 | BOWIM S.A. | ul. Niwecka 1E, | dostawa materiału - dwuteownik HEA | dostawca |
41-200 Sosnowiec | ||||
126 | KAMPIO KAMIL MAŚCIUK | Zbytowa 19A, | wykonanie zasypek obiektów mostowych | podwykonawca |
56-420 Bierutów | ||||
127 | Kłosowski Henryk Zakład Remontowo-Budowlany | ul. Górna 23, | wykonanie robót brukarskich | podwykonawca |
05-825 Grodzisk Mazowiecki | ||||
128 | Łukasz Brożyna Usługi Koparko Ładowarką | Huta Szklana 21, | wykonanie zasypek obiektów mostowych | podwykonawca |
26-004 Bieliny | ||||
129 | STALPRODUKT S.A. | ul. Wygoda 69, | dostawa i montaż barier ochronnych drogowych i mostowych | podwykonawca |
32-700 Bochnia | ||||
130 | Cement Ożarów S.A. | ul. Ks. I. Skorupki 5, | dostawa cementu | dostawca |
00-546 Warszawa | ||||
131 | Raven's Rollers Wynajem Sprzętu Budowlanego Kamil Kruk | Chrzanów Duży 54, | Wynajem maszyn budowlanych wraz z operatorem | dalszy usługodawca |
05-825 Grodzisk Mazowiecki | ||||
132 | TSL Sp. z o.o. | Warszawa 04-992, | montaż ekranów akustycznych | podwykonawca |
ul. Rafałowska 2A | ||||
133 | GAND-BUD ADAM ZADURSKI | ul. Zwycięstwa 31B, | wykonanie zasypek obiektów mostowych | podwykonawca |
06-150 Świercze | ||||
134 | CRB Sp. z o.o. | ul. Marcepanowa 64, | Wykonanie betonowych elementów dróg - ściek trójkątny oraz zabudowa kraty ściekowej | podwykonawca |
Warszawa 02-962 | ||||
135 | Orlen Asfalt Sp. z o.o. | ul. Łukasiewicz 39, | dostawa asfaltów na potrzeby | dostawca |
09-400 Płock | ||||
136 | F.P.H.U. KOP-BUD Henryk Gąsiorek | ul. Spółdzielcza 5A, | wynajem samochodów samochodów czteroosiowych | dalszy usługodawca |
07-120 Korytnica | ||||
137 | STYROBUD B.T.K. RADOMSCY SPÓŁKA JAWNA | Trzeboś, ul. Góra 194, | dostawa elementów betonowych | dostawca |
36-050 Sokołów Małopolski | ||||
138 | Transport Towarowy Paź Renata | ul. S. Konarskiego 3, | wynajem samochodów czteroosiowych | dalszy usługodawca |
05-230 Kobyłka | ||||
139 | TARCOPOL Sp. z o.o. | ul. Składowa 16, | wykonanie nawierzchni z asfaltu lanego na obiektach mostowych | podwykonawca |
27-200 Strachowice | ||||
140 | Pracownia Archeologiczna i Archeobotaniczna Arkadiusz Wiktor | ul. Konińska 12, | Prowadzenie nadzoru archeologicznego | zleceniobiorca |
62-560 Skulsk | ||||
141 | ERPLAST Sp, z o.o. | ul. Witebska 27, | Dostawa i montaż osłon przeciwolśnieniowych | dalszy podwykonawca |
85-778 Bydgoszcz | ||||
142 | Kompania Górnicza Sp. z o.o. | ul. Chałubińskiego 42, | Dostawa materiałów wraz z rozładunkiem | dostawca |
25-619 Kielce | ||||
143 | BETARD Sp.z o.o. | ul. Polna 30, | Dostawa materiałów - belki podwalinowe | dostawca |
55-095 Długołęka | ||||
144 | TOTALBUD Inwestycje Sp.z o.o. | ul. Kozia Górka 4, | prace związane z przekazaniem do unieszkodliwienia odpadów | podwykonawca |
04-317 Warszawa | ||||
145 | FPiH PUSZ Ewa Pusz | ul. Szreniawska 8, | dostawa materiału - półki na wspornikach | dostawa |
04-833 Warszawa | ||||
146 | GRILTEX Polska Sp. z o.o. | ul. Obornicka 7, Złotkowo | dostawa geokompozytu | dostawa |
62-002 Suchy Las | ||||
147 | MARBUD Marek Kaniewski | ul. Świderska 8 | montaż balustrad na obiektach mostowych | podwykonawca |
05-480 Karczew | ||||
148 | P.H.U. M-R-B Therm inż.. Mateusz Budziński | Wilczyn 15 | wykonanie montażu ogrodzenia drogowego | podwykonawca |
59-150 Grębocice | ||||
149 | GIERA Znaki Drogowe Sp. j. | ul. Lipowa 49A, | dostawa wraz z montażem balustrad ochronnych U-11a | dostawca |
11-042 Jonkowo |