Odcinek od węzła Siedlce Zachód (dawniej Gręzów) (z węzłem) do węzła Siedlce Południe (dawniej Swoboda) (z węzłem)


Serwis dla podwykonawców GDDKiA:
https://www.gov.pl/web/gddkia/dla-wykonawcy-i-podwykonawcow

Monitoring Podwykonawców, Usługodawców, Dostawców
L.p. Nazwa podmiotu Adres Ogólny opis zakresu prac i / lub robót Kategoria podmiotu
1 Transprojekt Gdański Sp. z o.o. ul. Zabytkowy 2,
80-253 Gdańsk
Usługi projektowe Usługodawca
2 Transprojekt Gdański Sp. z o.o. ul. Zabytkowy 2,
80-253 Gdańsk
Usługi projektowe Usługodawca
3 Uni-geo Piotr Rant ul. Zatorowa 7,
19-500 Gołdap
Prace geologiczne Dalszy usługodawca
4 Firma Geodezyjno-kartograficzna
RADIAN J.J. i B. Osińscy S.C.
ul. Dąbrowskiego 28/4,
15-872 Białystok
Wykonanie prac geodezyjnych Dalszy usługodawca
5 ANSEE Consulting Micha Jaśkiewicz ul. Św. Antoniego 2/4 Brama D, p.IV,
50-073 Wrocław
Opracowanie materiałów środowiskowych Dalszy usługodawca
6 Kancelaria Radców Prawnych
Żmijewski & Żmijewska s.c
ul. Powstańców Śląskich 108A lok.15,
01-466 Warszawa
Pomoc prawna Dalszy usługodawca
7 Orange Polska S.A. ul. Al. Jerozolimskie 160
02-326 Warszawa
Usunięcie kolizji stacji bazowej Żelków OPL
8 "GEO EXPRESS" Robert Dumka ul. Szkolna 16/37,
11-015 Olsztynek
Obsługa geodezyjna Usługodawca
9 Karol Przesmycki ul. Brzeska 139,
08-110 Siedlce
Najem powierzchni biurowej Usługodawca
10 Pracownia Archeologii Terenowej
Adam Kostrzoń
ul. Skarbka z Gór 23c/26,
03-287 Warszawa
Obsługa archeologiczna Usługodawca
11 ADASKO Projekt Artur Seles Niedźwiedzieniec 12e/4,
41-506 Chorzów
Wykonanie dokumentacji projektu
wykonawczego dla części obiektów
Dalszy usługodawca
12 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe
"ATLANT" Sp. z o.o
ul. Monte Cassino 51,
08-101 Siedlce
SRK Podwykonawca
13 Zakład Produkcyjno Usługowy Energetyki
"ENMOC" Sp. z o.o
ul. Moniuszki 5,
66-600 Krosno Odrzańskie
Kolizja NN Podwykonawca
14 APM PRO Sp. z o.o ul. Barska 70,
43-300 Bielsko-Biała
System Zarządzania Ruchem Podwykonawca
15 VIACON POLSKA Sp. z o.o ul. Przemysłowa 6,
64-130 Rydzyna
Konstrukcje - przejścia dla zwierząt i przepustów Podwykonawca
16 SCAN ROAD Sp. z o.o ul. Pałapus Szlachecki 4a,
07-300 Ostrów Maz.
Wycinka drzew Podwykonawca
17 Laboratorium Drogowe Bogaccy Sp. z o.o ul. Słowicza 1,
95-030 Rzgów
Badania laboratoryjne Usługodawca
18 Cemex Polska Sp. z o.o ul. Krakowiaków 46,
02-255 Warszawa
Dostawca betonu Dostawca
19 MARBUD Sławomir Wieczorek ul. Nierada 9,
42-300 Myszków
Obiekty mostowe Podwykonawca
20 EKODREW
Dominik Dziurdź
Jeżowe 69a,
37-430 Jeżowe
Wycinka drzew Podwykonawca
21 PARSTER Sp. z o.o ul. Mickiwiecza 32,
21-200 Parczew
Kanalizacja sanitarna Podwykonawca
22 PARSTER Sp. z o.o ul. Mickiwiecza 32,
21-200 Parczew
Kanalizacja deszczowa Podwykonawca
23 BAUME Sp. z o.o ul. Jodłowa 12a,
21-500 Biała Podlaska
Roboty ziemne i drogowe Podwykonawca
24 Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych
INKOP Sp. z o.o
ul. Komuny Paryskiej 5,
30-389 Kraków
Wykonanie przewiertu Podwykonawca
25 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe
MARKOPOL Sp. z o.o
ul. Papieżka 24,
87-800 Włocławek
Kanalizacja sanitarna Podwykonawca
26 Jakub Stawiarski Usługi
Ogólnobudowlane "KUB BUD"
Korzenna 85,
33-322 Korzenna
Obiekty mostowe Podwykonawca
27 FULKO Krzysztof Staniec ul. Lotnicza 4/25,
26-110 Sakrżysko-Kamienna
Nadzór saperski Usługodawca
28 V2B POLAND Maciej Krajewski ul. Józefa Sowińskiego 21,
40-018 Katowice
Inwetaryzacja fotograficzna Usługodawca
29 P.K TELE Jacek Paprota, Dariusz Kulikowski ul. Korkowa 135/137/176,
04-549 Warszawa
Kolizja teletechniczna Podwykonawca
30 Przedsiębiorstwo Budownictwa Inżynieryjnego
BUDINŻ Sp. z o.o.
ul. Korsaka 8,
63-400 Ostrów Wielkopolski
Ścianki szczelinowe Podwykonawca
31 Mentor Consulting Sp. z o.o.
środowiskowa sp.k
Szosa Chełmińska 177-181,
87-100 Toruń
Nadzór przyrodniczy Usługodawca
32 PKP ENERGETYKA S.A. ul. Hoża 63/67
00-681 Warszawa
Trakcje Podwykonawca
33 Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych
WYSOWA sp. z o.o, sp.k
ul. Przyszłość 87,
05-126 Stanisławów Pierwszy
Obiekty mostowe Podwykonawca
34 Freyssinet Polska Sp. z o.o. ul. Głuszycka 5,
02-215 Warszawa
Zakup materiałów - grunt zbrojony Dostawca
35 OPTEM Sp. z o.o. ul. Gen.Stefana Grota-Roweckiego 12,
80-108 Gdańsk
Grunt zbrojony - konstrukcje powłokowe Dostawca
36 Trzuskawica S.A. ul. Sitkówka 24,
26-052 Nowiny
Kruszywo wapienne do MMA Dostawca
37 VIACON POLSKA Sp. z o.o. ul. Przemysłowa 6,
64-130 Rydzyna
Sprzedaż materiałów
D-02.01.01K, D-02.01.01W, D-02.03.01A
Dostawca
38 SOLID SECURITY Sp. z o.o. ul. Postępu 17,
02-676 Warszawa
Ochrona mienia Usługodawca
39 Kopalnia Wapienna "MORAWICA" S.A. ul. Górnicza 42,
26-026 Morawica
Sprzedaż materiałów - kruszywo łamane 4/31,5 Sprzedawca
40 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe REMBET Sp. z o.o. ul. Nowy Służewiec 16,
02-699 Warszawa
Transport i rozładunek kruszywa Usługodawca
41 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe REMBET Sp. z o.o. ul. Nowy Służewiec 16,
02-699 Warszawa
Kruszywo łamane 0-31.5, 0-31.4
żużel 0/31.5 lub 0/70
Dostawca
42 DOKA POLSKA Sp. z o.o. ul. Szklarniowa 8,
03-046 Warszawa
Dzierżawa i dostawa materiałów Dalszy dostawca
43 Laboratorium Drogowe Bogaccy Sp. z o.o. ul. Słowicza 1,
95-030 Rzgów
Wynajem pomieszczeń o powierzchni ok 115 m² Dalszy najemca
44 BETARD Sp. z o.o. ul. Polna 30,
55-095 Długołęka
Sprzedaż materiałów belki T-27, płytki międzybelkowe Sprzedawca
45 WAB-BIS Włodzimierz Żak ul. Mazowiecka 38
05-300 Wólka Mińska
Sprzedaż i dostawa piasku Sprzedawca
46 EKOTECH 3R Sp. z o.o ul. Gen.S.Skalskiego 1/U16
03-982 Warszawa
Dostawa materiałów - spoiwa hydrauliczne Dostawca
47 PKP CARGO S.A. ul. Pyrzyce 17
01-252 Warszawa
Transport kruszywa drogą kolejową Usługodawca
48 Thomas-Koziarski Consulting s.j ul. Kurpiowska 6
45-819 Opole
Przygotowanie harmonogramu dla etapu realizacji Usługodawca
49 Zakład Robót Ziemnych Instalacji Wodno-Kanalizacyjnych Konserwacji Urządzeń Melioracyjnych WODO-KOP Władysław Radaczewski ul. Chmielna 22 lok 35
87-800 Włocławek
Melioracja Podwykonawca
50 PPU WOD-MAR Tomasz Markowski ul. Piękna 24
05-505 Prażmów
Kolizja (wodociągi) Podwykonawca
51 PPU WOD-MAR Tomasz Markowski ul. Piękna 24
05-505 Prażmów
Zbiorniki retencyjne Podwykonawca
52 Podlaska Grupa Inżynieryjna Sp. z o.o ul. Ks. Skorupki 12 lok.4
16-300 Augustów
Zbiorniki retencyjne Podwykonawca
53 CUKROHURT SP. Z O.O. ul. Karowa 22
08-110 Siedlce
Najem nieruchomości Usługodawca
54 Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe "ELEKTRO-LECH" Łukasz Grzegorz Misiejuk ul. 1 Maja 28
21-200 Parczew
Kolizje SN i Nn Podwykonawca
55 EKOTECH TRADE Sp. z o.o. ul. Gen. S. Skalskiego 1/U16, 03-982 Warszawa Sprzedaż spoiw Sprzedawca
56 WYSAL-BUD Sp. z o.o ul.Żołnierzy i Armii Wojska Polskiego 10/B6
81-383 Gdynia
Roboty ziemne sekcja 2 Podwykonawca
57 "BOWIM" S.A. ul. Niwecka 1E
41-200 Sosonowiec
Sprzedaż materiałów-
stal zbrojeniowa
Dostawca
58 GOLDNER Sp. z o.o ul.Abramowicka 39
20-442 Lublin
Roboty ziemne sekcja 3 Podwykonawca
59 KELLER-POLSKA sp. z o.o ul.Poznańska 172
05-850 Ożarów Maz.
Wzmocnienie podłoża Podwykonawca
60 Przedsiębiorstwo Usług Wielobranżowych Budownictwa Inżynieryjnego "TOR-BUD" Krzysztof Pastuszka ul.Baśniowa 4
86-005 Prądki
Odciążenie torowiska Podwykonawca
61 F.H.U. Jakub Wojtczuk ul. Artych 16
08-200 Łosice
Rozbiórka obiektów kubaturowych Podwykonawca
62 F.H.U. Jakub Wojtczuk ul. Artych 16
08-200 Łosice
Materiał na zasypki mostowe, mrozoochronne Sprzedawca
63 Cement Ożarów S.A. ul. Ks. I Skorupki 5
00-546 Warszawa
Dostawa cementu Dostawca
64 TM-VIA Sp. z o.o ul.Balicka 100
30-149 Kraków
Wykonanie projektów czasowej organizacji ruchu, wdrożenie, utrzymanie i demontaż tymczasowej organizacji ruchu Podwykonawca
65 DOKA POLSKA Sp. z o.o ul.Szklarniowa 8
03-046b Warszawa
Dzierżawa oraz sprzedaż elementów deskowań, rusztowań i komponentów Dalszy Podwykonawca
66 Usługi Remontowo Budowlane Krzysztof Słowik ul. Stanisława Chudoby 93a
03-287 Warszawa
Przepusty mostowe Podwykonawca
67 MIXBET Piotr Kuciński Nowe Grudze 28
99-420 Łyszkowice
Wynajem mieszalników Usługodawca
68 DROMOST Zbigniew Kaczorowski ul.Marii Konopnickiej 2
05-282 Strachówka
Przepusty drogowe Podwykonawca
69 DROMOST Zbigniew Kaczorowski ul.Marii Konopnickiej 2
05-282 Strachówka
Przepusty mostowe Podwykonawca
70 Z.R.B. ELPA Sp. z o.o. ul. Pawia 3
05-402 Otwock
Zasilanie WMA Podwykonawca
71 Eugeniusz Zalewski Zakład Instalacyjno-Budowlany ul. Gałczyńskiego 45
21-400 Łuków
Kolizje GAZ Podwykonawca
72 LEDCOM Jerzy Janczura ul. Studzienna, nr 32, lok. 3
71-714 Szczecin
Demontaż, transport, montaż i uruchomienie WMA Usługodawca
73 TREE OCHRONA Sp. z o.o. ul.Łubna 50C
05-532 Baniocha
Ochrona fizyczna, e-ochrona budowy autostrady A2 Podwykonawca
74 Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe ŻAR Arkadiusz Saczewski ul. Sokołowska 159A
08-110 Siedlce
Sprzedaż i dostarczenie produktów paliwowych - olej napędowy Dalszy Sprzedawca
75 BSK Return S.A. ul. Towarowa 22
42-400 Zawiercie
Sprzedaż i dostawa stali zbrojeniowej Sprzedawca
76 INVEST-BUD GONERA
Sp. z o.o.
ul. Osiedle Księcia Władysława 7F/37
44-240 Żory
Zapewnienie pracowników fizycznych, kierowanie ruchem Podwykonawca
77 HTI BP Sp. z o.o. ul. Papiernicza 5
92-312 Łódź
Sprzedaż i dostawa rur żelbetowych - przepusty drogowe Sprzedawca
78 Śląskie Kruszywa Naturalne Sp. z o.o. ul. Kościelna 1
47-300 Krapkowice
Sprzedaż materiałów - Kruszywo do MMA Sprzedawca
79 KRZEMIX Sp. z o.o. ul. Czerwonego Krzyża 21/151
08-110 Siedlce
Sprzedaż materiałów - Kotwy talerzowe wklejane Sprzedawca
80 Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe
"ELEKTRO-LECH" Łukasz Grzegorz Misiejuk
ul. 1 Maja 28
21-200 Parczew
Oświetlenie i zasilanie Podwykonawca
81 VSL POLSKA Sp. z o.o. ul. Chłodna 48/199
00-872 Warszawa
Sprężenie ustrojów nośnych obiektów
WD-28, WD-32 i WD-34
Podwykonawca
82 GRZEŚ Sp. z o.o. Stary Miastków 61 A
08-420 Stary Miastków
Usługi transportowe Dostawca
83 BUD - MAXI Sp. z o.o. ul. Binczarowa 290,
33-332 Florynka
Transport materiału z kierowcą i z paliwem Dostawca
84 BBR Polska Sp. z o.o. ul. Annopol 14
03-236 Warszawa
Dostawa i montaż urządzeń dylatacyjnych Dostawca i podwykonawca
85 "AIT" American Infrastructure Technologies Sp. z o.o. Wietlin Pierwszy 41,
37-543 Laszki
Ułożenie podbudów sekcja II Podwykonawca
86 Konsorcjum Stali S.A. ul. Paderewskiego 120
42-400 Zawiercie
Dostarczenie elementów zbrojarskich Dostawca
87 Waldemar Wierzejski WALBUD ul. Północna 37,
08-160 Zbuczyn
Wynajem pracowników Usługodawca
88 AJ FUNDAMENTY Sp. z o.o. ul. Mściwoja II 28A
83-300 Kartuzy
Wykonanie pali CFA - MA-36+PZD Podwykonawca
89 Kamil Pecio Logistics ul. Świętokrzyska 30/63
00-116 Warszawa
Transport - podbudowy Usługodawca
90 SAFEROAD GRAWIL Sp. z o.o. ul. Komunalna 7
87-800 Włocławek
Wynajem barier drogowych tymczasowych Usługodawca
91 UPRENT Sp. z o.o. Aleje Jerozolimskie 303
Warszawa - Reguły
Odwodnienie - igłofiltry Podwykonawca
92 ROWIBUD Sp. z o.o. ul. Daszyńskiego 308
44-151 Gliwice
Sprzedaż elementów odwodnienia obiektów mostowych Sprzedawca
93 Freyssinet Polska Sp. z o.o. ul. Głuszycka 5
02-215 Warszawa
Dostawa i montaż łożysk Podwykonawca
94 GEOBART Usługi Geodezyjne Jarosław Bartnikowski ul. Dworcowa 53/82
10-437 Olsztyn
Obsługa geodezyjna Usługodawca
95 SYL-KOP Sylwia Kęska Dobrosławów 36
24-100 Puławy
Wynajem sprzętu Usługodawca
96 Przedsiębiorstwo Projektowo Budowlane
AQUACAD Adam Nowogórski
ul. Jugosławiańska 15A/87
03-984 Warszawa
Wykonanie drenażu w pasie rozdziału Podwykonawca
97 ZBROSTAL Sp. z o.o. Sp. k. ul. Weteranów 114
05-250 Radzymin
Dostawa stali zbrojeniowej Usługodawca
98 STORMWATER MANAGMENT ul. Siewna 6
86-005 Przyłęki
Dostawa wyrobów budowlanych Dostawca
99 HORTUS-BRUK Adrian Błachnio ul. Moszczanka 75B
08-500 Ryki
Roboty brukarskie Podwykonawca
100 GRANIT ZEN Zenon Piekielny ul. Morawa 8
58-120 Jaroszów
Sprzedaż i dostawa krawężników kamiennych Dostawca
101 Superbet Kempisty Sp. J. Zakrze 114
08-200 Łosice
Sprzedaż i dostawa prefabrykatów betonowych Dostawca
102 Systemy i Technologie Sp. z o.o. ul. Kopalniana 7
59-100 Polkowice
Sprzedaż prefabrykowanych desek gzymsowych Sprzedawca
103 Izomost Michał Fila ul. Fabryczna 14
26-670 Pionki
Wykonanie izolacji termozgrzewalnej Podwykonawca
104 Griltex Polska Sp. z o.o. ul. Obornicka 7
62-002 Suchy Las
Sprzedaż materiałów - geomembrana Sprzedawca
105 Arcelor Mittal Distribution Solutions Poland Sp. z o.o. ul. Stalowa 1
40-610 Katowice
Dostawa materiałów Dostawca
106 BUD - MAXI Sp. z o.o. ul. Binczarowa 290,
33-332 Florynka
Wynajem maszyn Najemca
107 Griltex Polska Sp. z o.o. ul. Obornicka 7,
62-002 Suchy Las
Ułożenie geomembrany Podwykonawca
108 MAWI Andrzej Wiśniewski ul. Leśnikowska 41,
18-100 Łapy
Humusowanie Podwykonawca
109 Praxima Krakpol Sp. z o.o. ul. Dworcowa 2,
32-540 Trzebinia
Sprzątanie Usługodawca
110 SPEC-BET ul. Radomska 13,
26-640 Makowiec
Sprzedaż materiałów - schody skarpowe Sprzedawca
111 M.D. Kop-Trans ul. Nadbużna 7,
07-221 Brańszczyk
Roboty ziemne mostowe - Sekcja 1 Podwykonawca
112 Olan Południe Sp. z o.o. ul. Szkolna 6,
33-200 Dąbrowa Tarnowska
Wykonanie skropienia emulsją asfaltową Podwykonawca
113 Olan Południe Sp. z o.o. ul. Szkolna 6,
33-200 Dąbrowa Tarnowska
Sprzedaż materiałów - emulsja bitumiczna Sprzedawca
114 BELLATOR Maszyny Sp. z o.o. ul. Aleja Rodziny Gürtlerów 101
41-700 Ruda Śląska
Wynajem walca Najemca
115 MAL-SPED Sp. z o.o. ul. Energetyków 13
20-468 Lublin
Dostawa pyłu węglowego Sprzedawca
116 Kamil Pecio Logistics ul. Świętokrzyska 30/63
00-116 Warszawa
Transport MMA Usługodawca
117 Cyran Transport Przemysław Cyran ul. Szczecińska 12/27
05-300 Mińsk Mazowiecki
Transport MMA Usługodawca
118 AQUAINVEST Sp. z o.o. ul. Waryńskiego 32/36
86-300 Grudziądz
Dostawa wyrobów budowlanych Dalszy dostawca
119 MKAJ SKORUPA Sp. z o.o. ul. Traktorowa 126
91-204 Łódź
Olej opałowy Sprzedawca
120 Zakład Produkcji Materiałów Budowlanych
PREFABUD Maria Skorupka
Piaski Zamiejskie 255
08-110 Siedlce
Kosze zbrojeniowe pali ekranów akustycznych Sprzedawca
121 Warsan Sp. z o.o. ul. Jana Pawła II 2/316
44-100 Gliwice
Pracownicy fizyczni Podwykonawca
122 Trzuskawica S.A. ul.Sitkówka 24
26-052 Nowiny
Wypełniacza MMA Sprzedawca
123 i700 Sp. z o.o. Aleje Jerozolimskie 89/43
02-001 Warszawa
Środek adhezyjny Sprzedawca
124 LHOIST BUKOWA Sp. z o.o. Bukowa ul. Osiedlowa 10
29-105 Krasocin
Wypełniacz do MMA Sprzedawca
125 TRANSTOM Sp. z o.o. Dobrosławów 36
24-100 Puławy
Wynajem sprzętu budowlanego Najemca
126 TRANSBUD Michał Dębski ul. Janowska 54
08-110 Siedlce
Pospółka Sprzedawca
127 Firma Handlowo Usługowa Bogacz Rafał Pawęzów 8
33-103 Tarnów
Ciągnik z beczką Najemca